Přihlásit


Viděli jsme s vámi

Reportáže a fotogalerie z kulturních akcí

Zvolte rok: 2012, 2011, 2010

Představení v roce 2012

Ne 11. března 2012 festival dokumentárních filmů Jeden svět
Jeden svět i v roce 2013.Historicky první ročník festivalu dokumentárních filmů Jeden svět je úspěšně za námi a my už nyní plánujeme další ročník 2013.

St 11. dubna 2012 Koncertní duo Olga Procházková (soprán, sólistka opery Slezského divadla v Opavě) a František Šmíd (varhany).
Výborný pěvecký výkon Olgy ProcházkovéNa koncertě v kostele sv Václava v Tišnově 11. dubna se zaskvěla ve výborné hlasové kondici sólistka opery Slezského divadla paní Olga Procházková. Přijďte i na druhý koncert 3. ročníku festivalu Hudební jaro Zdeňka Pololáníka do Předkláštěří u Tišnova 10. května v 19 hod. Hudební historií od romantismu až po moderní hudbu Vás provede koncertní sourozenecké duo Alena Čechová (housle) a Petr Čech (varhany).

So 14. dubna 2012 REGGAE + LIVE MC v Café U Palce
Výživná party U PalcePřes 80 lidí se protančilo do nedělního rána na reggae party v Café U Palce. Kluci z Basssheriff Soundu navnadili obecenstvo na skvostný set MC Mateyky, výborné beaty a texty, úžasná atmosféra. Díky Ámmovi, Bam Bamovi a Mateykovi!

Út 06. března 2012 „Hudební světlo barvou“ - Vladimír Kiseljov
Podařená vernisáž s Vladimírem KiseljovemHojně navštívená vernisáž obrazů Vladimíra Kiseljova v úterý 6.května byla netradiční a pro návštěvníky určitě inspirativní - malíř ke svému výkladu pouštěl zároveň ukázky z hudby, která ho k namalování toho kterého obrazu inspirovala. Konkrétní motivy hudební, které transformoval do výtvarného vyjádření, pak názorně na svých obrazech ukazoval a vysvětloval. Jeho obrazy se tak účastníkům vernisáže krásně otevřely svými dalšími významy spojenými s hudbou.


Stránku si prohlíží 1 návštěvníků.
Stránka zobrazena celkem 2717 krát.
Stránka 262713 vygenerována za 0.0596 vteřin.